top of page

פעילויות - קשרים עסקיים

 • חברי מועדון רוטרי אביבטק נמנים על בכירי תעשיית ההייטק - יזמים, משקיעים, בעלי תפקידים בכירים בחברות גלובליות, אנשי פיתוח ושיווק.

 • אפיק המועדון מאפשר לחברים ליצור קשרים עסקיים בין חברי המועדון וקישורים לחברות, מיזמים, קרנות ולכל האקו-סיסטם של קהילת ההייטק המקומית.

 • במסגרת אפיק המועדון מתכנסים חברי המועדון אחת לחודש למפגש הכולל עדכונים על פעילות המועדון והרצאה של מרצה אורח בתחומי טכנולוגיה מתקדמת, חדשנות ויזמות, כמו חידושים במדע וברפואה, רכב אוטונומי, סייבר ועוד הרבה נושאים מעניינים ומרתקים. כמו כן מוקדש זמן בין ההרצאות למפגש של החברים ליצירת networking, "פתיחת דלתות", פיתוח הזדמנויות עסקיות והעמקת הקשרים - הן החברתיים והן העסקיים - בין החברים.

 • בנוסף, יוצאים חברי המועדון אחת לרבעון לסיורים מקצועיים בתחומי התשתית, המדע והטכנולוגיה  לצורכי העשרה ופיתוח הקשרים העסקיים. בין השאר סיירו חברי המועדון באתר הרכבת הקלה, מתקן התפלה, נמל הדרום החדש ועוד.

 • פעילויות אלו, בנוסף לערבי המיזמים והתנדבות בקהילה תורמים להעמקת הקשרים העסקיים בין החברים ולפיתוח יוזמות עסקיות חדשות וחדשניות.

מפגשים - קשרים עסקיים

 • 5 דצמבר 2019 - אמיר רוה - האקוסיסטם של יזמות טכנולוגית בתחום הספורט
  אמיר רוה - האקוסיסטם של יזמות טכנולוגית בתחום הספורט
 • 7 נובמבר 2019 - שרית קראוס - חידושים מתחום הבינה המלאכותית
  .שרית קראוס - חידושים מתחום הבינה המלאכותית
 • 5 ספטמבר 2019 - ד"ר גלית דשא - נשים בהייטק"
  מנהלת היוזמה הישראלית לגיוון והכללה Power in Diversity. - ארגון המאגד מעל ל-30 קרנות הון סיכון, לטובת קידום גיוון, הכללה ושוויון הזדמנויות בתעשיית ההייטק בישראל. לצד פעילות להעלאת מודעות, היוזמה כוללת הדרכת חברות בפרקטיקות שונות לקידום גיוון והכללה, וכן שיתוף פעולה עם גורמים ממשלתיים לצורך מתן תמריצים ומחקר שנתי של התעשייה. לשעבר מנכ"לית שדולת הנשים. מדוע חשוב שיהיו נשים ואוכלוסיות מגוונות בעשיה, איך זה מקדם אותה, איפה זה נהיה מורכב ואיך לעשות את זה נכון. מדוע אין מספיק נשים בעשיה בתפקידים טכנולוגיים, מה עוצר אותן מלהגיע לתפקידי ניהול. היכן ההטיות שלנו ואיך אפשר להתגבר עליהן.
 • 8 אוגוסט 2019 - ד"ר רובי המר - תפיסות חזותיות במוח"
  מומחה למדעי המוח. את הדוקטורט רכש באוניברסיטה העברית ומשם המשיך לפוסט דוק באוניברסיטת סטנפורד שם חקר את התפיסה החזותית.
 • 11 יולי 2019 - דן זמר - איך בונים חדשנות בארגונים
  ההרצאה התמקדה בדרך להכנסת חדשנות לאירגונים גדולים אשר קשה להם להתחיל ולחדש את קו המוצרים שלהם ואת מגוון הלקוחות. התמקדות בבעיה העיקרית שנובעת מכובד המשקולת של ה LEGACY מול הצורך להיכנס לאזורים שהם מחוץ לאזורי הנוחות של הארגון. אז איך בונים חדשנות עם ובזכות ה - LEGACY כמנוע לצמיחה עתידית של החברה?
 • 30 מאי 2019 - פרופ' אריה אורנשטיין, מנהל המרכז לטכנולוגיות מתקדמות, במרכז הרפואי תל השומר – שיבא"
  הרצאה: הרפואה – עבר, הווה ועתיד
 • 2 מאי 2019 - מר אבי חסון, לשעבר המדען הראשי ויו"ר הרשות לחדשנות ואיש תעשיית ההייטק"
  הרצאה: האקוסיסטם של החדשנות הישראלית והאתגרים המרכזיים העומדים בפנינו בשנים הקרובות
 • 7 פברואר 2019 - גב' קרול נוריאל , מנכ"לית הליגה נגד השמצה"
  הרצאה: הליגה נגד השמצה בישראל ובארה"ב – על העקרונות המנחים ויישומם בעידן הטכנולוגי קרול נוריאל היא מנכ"לית הליגה נגד השמצה (ADL) בישראל. קרול הצטרפה לליגה נגד השמצה בישראל בשנת 2002 ושימשה במשך 13 שנה כחוקרת בכירה לענייני המזרח התיכון עד למינויה כמנכ"לית המשרד. לקרול ניסיון של 23 שנה בנושאי מזרח תיכון, בדגש על ביטויי אנטישמיות באמצעי תקשורת במדינות המזרח התיכון והמפרץ. בתפקידה הנוכחי קרול עוסקת בקידום לכידות חברתית בישראל באמצעות עבודתה של הליגה במרחב הציבורי והחינוכי, והעלאת מודעות לאנטישמיות ולדה-לגיטימציה של ישראל. קרול שירתה בצה"ל בחיל המודיעין בסדיר ובקבע. לפני שהגיעה לליגה נגד השמצה עבדה ברשות השידור, משרד החוץ ומרכז שלם. לקרול תואר ראשון בשפה וספרות ערבית ותואר שני (לקראת סיום)בשפה וספרות ערבית עם התמחות בערבית קלאסית. קרול דוברת עברית, אנגלית, ערבית, צרפתית.וספרדית; נשואה לעמיר ואמא לשלושה ילדים.
 • 10 ינואר 2019 - לימור נקר-וינסנט, סמנכ"לית קרן בירד: פרויקטים משותפים ישראל-ארה"ב"
  גב' לימור נקר-וינסנט, בתפקידה Deputy Executive Director of Business Development & Bird Energy מציגה את פעילות קרן בירד: BIRD is an acronym for Israel-U.S. Binational Industrial Research and Development. The BIRD Foundation’s mission is to stimulate, promote and support industrial R&D of mutual benefit to the U.S. and Israel
 • 13 דצמבר 2018 - ביקור נגיד רוטרי ישראל, אלון בנדט במועדון"
  הצגת פעילות אפיקי המועדון בפני הנגיד השתלבות המועדון בפעילות רוטרי ישראל פעילות רוטרי בינלאומי
 • 8 נובמבר 2018 - ד״ר נירית אופיר - חוקרת שטח במדינות שלישראל אין עמן יחסים דיפלומטיים
  דרישת שלום חמה: כינון קשרים בלתי פורמאליים בין ישראל ומדינות המפרץ תעשיית הקשרים העסקיים המתגבשים בין ישראל לארצות המפרץ, בדגש על דובאי, אבו-דאבי, קטאר, סעודיה וכוויית סקירת ההיבטים התרבותיים וקשרי מסחר בין חברות ישראליות לחברות וממשלות במפרץ כישלונות צורבים מכוננים, וכן הצלחות עסקיות משמעותיות
 • 4 אוקטובר 2018 - ד״ר ענת בונשטיין, מנהלת התוכנית הלאומית לתחליפי דלקים ותחבורה חכמה במשרד ראש הממשלה"
  סקירת המגמה העולמית בתעשיית הרכב, תוך הבאת דוגמאות למעבר מבעלות לשרות. התפקיד של ישראל במהפכת הניידות. תפקיד הממשלה באקוסיסטם זה.
 • 6 ספטמבר 2018 - דר' עמירם אפלבום, המדען הראשי ויו"ר הרשות לחדשנות"
  סקירה על הרשות לחדשנות – בעולם של הייטק 2018 התמקדות הרשות באוכלוסיות ראויות לטיפוח לצורך הנגשת עולם ההייטק , מיזמים וצמצום ה"פער הדיגיטלי" חזון אישי לעתיד ההייטק בישראל – קשר בין התעשייה לאקדמיה
 • 2 אוגוסט 2018 - בתי חינוך עמותת דרור
  ענבל רון, בת 42, ממייסדות תנועת "דרור ישראל", מנכ"לית רשת ׳דרור בתי חינוך׳ השמה לעצמה כמטרה מרכזית ליצור ולייסד בתי ספר, גני ילדים ופנימיות אשר יתנו מענה לילדים ובני נוער בפריפריה הגאו-החברתית מבחינה לימודית חינוכית ורגשית. ממקימות קיבוץ "אשבל" – קיבוץ מחנכים בגליל שבמסגרתו הייתה שותפה להקמתה וניהולה של פנימייה לנוער בסיכון. בנוסף עסקה בהנחיה ובפיתוח תוכניות למידה. לימדה במסלול "בית המדרש למורי עם" במכללת בית ברל, הקימה וניהלה את "חברת הנוער מצפה רמון" – פנימייה למנהיגות ועשייה חברתית. מייסדת ומנהלת את רשת המכללות למנהיגות מקצועית ב"דרור בתי חינוך" בהן מכשירים למקצוע חדש בישראל-טיפול קהילתי בזקנים. בעלת תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך ממכללת בית ברל.
 • 5 יולי 2018 - 51 למלחמת ששת הימים
  אלוף (מיל.) שלמה גזית, אלוף לשעבר בצה"ל, כיהן בין היתר כראש אמ"ן, הנשיא השלישי של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב ומנכ"ל הסוכנות היהודית.
 • 7 יוני 2018 - מהפיכת הבלוקצ'יין לעסקים
  רונן סימן טוב ה CTO של אלפה זון אקסלרטור של IBM סקר את העקרונות של מערכת מבוססת בלוקציין לארגונים ותאר בהרחבה מספר דוגמאות יישום לעולמות שרשרת האספקה, בטיחות מזון, מימון סחר ולהעברת כספים חוצת גבולות.
 • 10 מאי 2018 - מפגש מיוחד עם אבי בלסברג בנושא תוכנית החלל של ישראל
  אבי בלסברגר מנהל את סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע והטכנולוגיה משנת 2016 לאבי תואר ראשון ושני בהנדסת מכונות מאוניברסיטת בן גוריון בנגב, ותואר שני בנהול מאוניברסיטת תל אביב. אבי עבד בחברת אלביט בתפקידים שונים רובם קשורים בתחום החלל וליווה את תוכנית החלל הישראלית מימיה הראשונים, בין היתר הוא היה סמנכ"ל תחום מודיעין חזותי בו היה אחראי על התוכניות האלקטרו אפטיות בתחום החלל ובתחום המוטס. לאחר מכן היה מנהל מפעל אלסק - (אלביט מערכות אבטחה). כמו כן היה חבר בוועדה המיעצת לסוכנות החלל הישראלית ובוועדה המיעצת לחברות העוסקות באבטחה אשר במכון היצוא. כשפרש מאלביט, היה אבי יועץ למוסד נאמן העוסק במחקר למדניות לאומית והיה מזכיר וועדת החלל במועצה הלאומית למחקר ופיתוח. בתקופה זאת אף החל לימודיו לדוקטורט באסטרופיסקה בטכניון.
 • 12 אפריל 2018 - מפגש מיוחד עם פרופסור מרק קלינר
  מביה"ס לפיזיקה ולאסטרונומיה באוניברסיטת תל אביב, בעברו שהה גם במעבדות ב CERN רצה על הנושא: אבני הבניין היסודיות של החומר ביקום - מה הם מרכיבי היסוד של כל החומר שאנחנו רואים ביקום? מהם הכוחות הפועלים ביניהם? מדוע ואיך אנחנו מחפשים אבני בניין נוספות?
 • 8 מרץ 2018 - מפגש מיוחד עם חיים רמון
  חיים רמון - בעל רקע בפעילות ציבורית הרצה על הנושא: שינויים ורפורמות במערכות ציבוריות.
 • 11 ינואר 2018 - ארוע מיוחד עם גיא רולניק
  מייסד העיתון The Marker, התפרסם בזכות פועלו בנושאי "הון שלטון" ומניעת ריכוזיות. חתן פרס סוקולוב על הפיכת העיתונות הכלכלית לגורם משמעותי בשיח ובעל תואר "אביר איכות השלטון". גיא הוא מרצה מבוקש בארץ ובעולם בנושאי כלכלה חברתית. ​
 • 4 ינואר 2018 - פגישת מועדון חברים רוטרי
  הרצאת אורח של שלמה ינאי, המכהן היום כיו"ר הדירקטוריון של חברת Cambrex האמריקאית העוסקת בפיתוח תרופות, יו"ר הדירקטוריון של חברת פרוטאליקס הישראלית, דירקטור בקבוצת Q Holdings ויועץ בכיר לבנק ההשקעות Moelis.
 • 7 דצמבר 2017 - מפגש רוטרי
  הרצאת אורח של רונן גינזבורג, מנכ"ל חברת הנדל"ן דניה-סיבוס, על פרויקט "הרכבת הקלה".
 • 9 נובמבר 2017 - מפגש רוטרי
  הצגה של מועדון הנובליסטים (זוכי פרס נובל) על ידי חבר המועדון עמי שטיינר. נגיד רוטרי ישראל, דני פסלר, יתאר את רוטרי (עולמית וישראלית), ואת הפעילות המתוכננת בטווח קצר וארוך. ​
 • 26 אוקטובר 2017 - פגישת מועדון חברים רוטרי
  הרצאת אורח של יפעת דוק - "קשה יש לא רק בלחם" – התמרת שיחות קשות לשיחות טובות". יפעת דוק, מגשרת בסכסוכים משפחתיים ופנים ארגוניים, מנחה קורסי גישור וסדנאות. ההרצאה מבוססת על מודל לניהול שיחות קשות של התוכנית למו"מ של הארוורד ועל עשור של ניסיון בגישור ואימון לניהול מערכות יחסים רוויית סכסוכים ומחלוקות.
 • 17 אוגוסט 2017 - מפגש רוטרי
  הרצאת אורח של יוסי ורדי, מהמובילים בעולם בתחום האינטרנט ותחומים אחרים.
 • 26 יוני 2017 - ארוע שנת רוטרי חדשה וטקס חילופי נשיאים
  סיכום השנה והענקת מגינים ותעודות הוקרה ע"י אלון ברנע, הנשיא היוצא. הצגת הצוות החדש ואת התוכניות לשנה הקרובה ע"י הנשיא החדש, גור שומרון. מרצה אורח - פרופסור עוזי ארד. ​
 • 1 יוני 2017 - פגישת מועדון חברים רוטרי
  הרצאה מפי זאב מילר - מנכל ICA קרן יק"א נוסדה ע"י הברון הירש בשנת 1891 החלה לפעול בארץ משנת 1900. בשנים האחרונות יק"א מרכזת את פעילותה בפיתוח האזורים הפריפריאליים בגליל ובנגב. יק"א תומכת בפרוייקטים חדשניים בתחומי החינוך, החקלאות והתיירות, באוכלוסיה הכפרית. ​
 • 4 מאי 2017 - פגישת מועדון חברים רוטרי
  פרופ תמר דיין - יו"ר הוועדה הלאומית למו"פ סביבתי (מולמו"פ), מנהלת הגן הזואולוגי בתל אביב ואוסף המינים הלאומי אתי לוטן - "עתידים" שת"פ רוטרי אפקה אביבטק "עתידים"
 • 6 אפריל 2017 - פגישת מועדון חברים רוטרי
  הרצאה בנושא הנצחה ותרומה לקהילה. ארנון שפיר - הצגת Give2Gether ​
 • 12 מרץ 2017 - מסיבת פורים 21:00 רח אלכסנדר פן 25 תל אביב
  מסיבת פורים של המועדון
 • 9 מרץ 2017 - פגישת מועדון חברים רוטרי
  ד"ר ברוך גור-גורביץ - "רוסיה וארה"ב מערכת של פיוסים ומשברים" פרופ עדה שפיצר סגנית נשיא תגלית דיון – שת"פ מועדון ותוכנית TAGLIT ​
 • 15 דצמבר 2016 - פגישת מועדון חברים רוטרי
  ד"ר יוסי פרל – קידום פעילות פרוייקטי נוער במועדון מר רפי פריאל - ICC ישראל צרפת (CIP ISRAEL FRANCE), יזום שת"פ מועדון אפקה-אביבטק ורוטרי צרפת מר אבי בלאו יועץ החשב הכללי במשרד האוצר לנושא קיימות – הנדסה וכלכלה מעגלית ד"ר משה תשובה – פרוייקט SolarDecathlon China ותחרות מהנדסים ללא גבולות ​
 • 20 אוקטובר 2016 - פגישת מועדון חברים רוטרי
  ד"ר ערן פריבמן מנכ"ל SpaceIL (תודה לאבי מנקס) דן הרמן – "חרדת ההחמצה" הכרות JOBTALK – מועמדים ​
 • 22 ספטמבר 2016 - פגישת מועדון חברים רוטרי
  בתוכנית הערב - נקבל מספר חברים חדשים שיעברו את תהליך הקבלה. בנוסף, JOBTALK שבו תתאר חברת המועדון תמר שור את המיזם הייחודי עליו היא שוקדת בתקופה האחרונה (ושבעתיו לא השתתפה בחלק מהמפגשים J) , והרצאה קצרה של ששון גואטה על "לספר את הסיפור", התהליך שבבסיס השיווק והמיתוג של חברה ​
 • 9 ספטמבר 2016 - "חדשנות ברוטרי" (Updating Rotary)"
  שיתופים מקצועיים: הפורום עסקי חברתי - מטרתו, למי מיועד, אופי הפעילות. רלוונטיות מקצועית לבני הגיל השלישי - מודל B-WIZE לחברי הרוטרי. הגב' רות לנדא וסרמן - מנכ"ל הוועדה לקשרי חוץ במרכז השלטון המקומי: "שיתופי פעולה מקצועיים עם ארגונים מקבילים, ליצירת הזדמנויות עסקיות ותרומה חברתית". ​יחסי ציבור: כלים מעשיים לעבודה במועדונים. פייסבוק ככלי לשיווק והעצמה ארגונית. אתר האינטרנט - מוצג אנכרוניסטי או כלי אפקטיבי להצגת המועדון. ​​
 • 21 יולי 2016 - פגישת מועדון חברים רוטרי
  ניגון המפגש – מאור בדש JOBTALK – הצגת חברי המועדון החדשים יריב לוטן​ - הצגת פרוייקט MEENTR הצגת עיקרי תוכנית העבודה לשנת 2016-2017 אלון וראשי האפיקים דיון פתוח בתוכנית העבודה וכיוונים להמשך ​
 • 25 יוני 2016 - טקס תחילת שנת רוטרי והחלפת נשיאים
  טקס תחילת שנת רוטרי והחלפת נשיאים
 • 19 מאי 2016 - פגישת מועדון חברים רוטרי
  פגישת מועדון חברים רוטרי
 • 14 אפריל 2016 - פגישת מועדון חברים רוטרי
  פרופסור אהרון שי לרגל ספרו החדש "סין-ישראל, ישראל סין".
 • 2 אפריל 2016 - פגישת רעות
  פגישת רעות
bottom of page